Zhanglong zawierające Nadsiarczan amonu o wysokiej prędkości przyczepy opon nieszczelności spowodowane poważną szkodę

3:30, wiszące do zhanglong prędkość w kierunku Zhangzhou, około 2 kilometry od Nanjing Toyota importu, tylna opona wybuchła. Jazdy ponad 20 metrów, z tyłu z ognia. Przyczepa wyszedł na pewnej odległości przed przełączeniem do zatrzymania. W tym momencie 12 opony i koła zapasowego samochodu stanął w płomieniach. Nadsiarczan amonu, wysoka temperatura rozk szybki Grill, tworzą mieszaninę silnie kwasowych, wycieka. Wypadek, 1 boso do ucieczki, spalony.

28 lutego, 3:35 rano, terytorium zhanglong Nanjing wysokiej prędkości opon przyczepy odpalam, samochód 25 ton Nadsiarczan amonu przez wysokiej temperatury Grill rozkładu, przeciek, zwalnianie dużych ilości gazu ostry. Lokalnej straży pożarnej, policji szybkiego ruchu, autostrad departamencie natychmiast, usunąć niebezpieczeństwo pracy do 8 godzin. Wypadki, niebezpieczne produkty rozkøadu 1 zostały spalone, zostały wysłane do 175 szpitala na leczenie.

Opony 13 stanął w płomieniach

Wczoraj w południe sterownik przyczepy Qiu Zhenhuai powiedział, że koledzy się stało Qiu Shuizeng, nawet pech, "Jeśli dostał off jego buty byłoby miło." Północy, trzy człowiek Ming i Qing Qiu Zhenhuai i ziomek Qiu Shuizeng przyczep przewożących 25 ton siarczanu amonu z domu do Xiamen. 3:30, wiszące do zhanglong prędkość w kierunku Zhangzhou, około 2 kilometry od Nanjing Toyota importu, tylna opona wybuchła.

"Rozległ się samochód spalił bardzo szybko". Qiu Zhenhuai powiedział, nie zwracałem uwagi, ale otwarte więcej niż 20 metrów, z tyłu spośród pożarów. Natychmiast przerwać przyczyny tylnej klapy, przyczepy, pojechaliśmy do pewnej odległości przed przełączeniem do zatrzymania. W tym momencie opony tylne 12 i koło zapasowe miał stanął w płomieniach. Nadsiarczan amonu przy wysokiej temperaturze Grill szybki rozkład, formularza silnego mieszaniny kwasu, przeciekły, przepływ do przodu.

1 osób uciec boso oparzenia

Noc jest ciemna, dwóch osób w przyczepie nie jest świadomy niebezpieczeństwa jest w pobliżu. Qiu Zhenhuai pierwszy widok, następnie o nazwie Qiu Shuizeng wysiąść na ucieczkę. Ale mieszkańcy krzyczy się na obie stopy, następnie spadła. Tej jesieni, stopy, ręce, biodra są silnie kwasowych rozkładu produktów spalania na drodze. Qiu Zhenhuai wybrał kolegów, prowadził ponad 10 metrów przed ono zatkany.

Po raz pierwszy pojawili się w Zhangzhou brygady policji szybkiego ruchu, którą policja stwierdziła, że Qiu Shuizeng został ranny, natychmiast traktowane w miejscowym szpitalu. Nanjing, ale brzydki szpitala lekarzy stwierdził, że Qiu's szkody było bardzo poważne. Policja i lekarze szybko wysłane Qiu Shuizeng do 175 szpitala na leczenie. Reporterzy dowiedział się, że rannych Qiu Shuizeng ogólne 20% z ciężkimi oparzeniami, głównie w kończynach i pośladki, obecnie są nie groźne, ale jest nadal w intensywnej terapii na leczenie.

Strażak 8 godzin usunąć niebezpieczeństwo

Po otrzymaniu alarm, Nanjing straży pożarnej kapitan Zou Xuefu Oceń 3 urządzenia, po raz pierwszy przybył 18 żołnierzy. Według Zou Xuefu wprowadzone przybyli, opony tylne-8 przyczepy są wciąż płonie, Nadsiarczan amonu przez otwarty płomień Grill, szybko rozkłada w związki chemiczne, obejmujących prawie 50 metrów wysokości prędkość road, był wypełniony ostry zapach jest mocny kwas.

3:40, Zhangzhou city Straż pożarna rozpoczęła międzyregionalnych procedury awaryjne, awaryjne, planowanie bezpośrednio pod sekret przeciwpożarowe Squadron 2 urządzenia, 12 żołnierzy na posiłki. Szef straży pożarnej, Zeng Gang prowadził zespół rzucili się do sceny obecne polecenia polecenie Usuń niebezpieczeństwo.

O około 5 nad ranem ogień jest całkowicie ugaszony. Strażacy z wody, do wstrząsu, rozcieńczenie degradacja ziemi, aby zapobiec korozji. O około godziny 10 rano, awaryjne Basic. 11:30, pojazdy wypadku były holowane away, drogi do normalnego ruchu kołowego. Przyczyną wypadku jest badany. (Południowo-wschodniej sieci)