Panyu czarny warsztat Wielosiarczki jako sodu siarczan amonu wołowiny podroby przetwarzania Ox kopyto

Amonu siarczku sodu odwłaszania moczyć nadtlenek wybielanie przyprawa do mięsa gotowanego Kram

Panyu, czarnoskóry pracownik sumienia potępił Aktualności dziennikarzom przed warsztatu; organy ścigania znaleziono zakazane i zajętych setki kilogramów żywności

Prosty przyrządzone danie uszy wieprzowe, Raciczki, wół, wołowina ścięgna, jest co wielu członków społeczeństwa, dobra, ale za to pyszne, zanurzenie przez toksyczne chemikalia, odważysz się cieszyć? Niedawno podziemne warsztaty czarny w Panyu, pracy pracownika do nowy przecieki ekspresowe dzienne, ujawnia proces HIV dania na zimno. Powiedział, że, począwszy od 2008 r., wiele tego typu HIV dania na zimno przepływu do Panyu rynek mięsa. Natomiast w trakcie niezapowiedziane wizyty w wielu lokalnych, losowe zakupu lider gotowe danie, wykrył śmiertelnie siarczków.

Noc przed ostatniej nocy o godzinie 11, nadzoru jakości, Wei Jian, miasta Guangzhou przemysłu i handlu wspólnego ścigania i służb bezpieczeństwa publicznego, podejmuje działania egzekucyjne w tym warsztacie czarny, złowionych moczyć w nieznany płyn w uchu, Nóżki wieprzowe i inne setki kilogramów i toksycznych substancji chemicznych, ale osoby zaangażowane nie zostały znalezione. W chwili obecnej wspólne organy ścigania dla dalszego dochodzenia w sprawie incydentu.

1, złamał trzy chemicznych pianki, delikatne i soczyste

Chłopiec Hai pracował w Guangzhou lat (nie jego prawdziwe nazwisko), shiqiao, dzielnica Panyu, znajduje się w centrum Wschód i skrzyżowań, przez więcej niż 10 m od Panyu road wiadukt pracy przetwórstwa czarny warsztat metra mięsa. Oglądaj szef kupił ucha, mięsa wieprzowego, po drogi toksycznych substancji chemicznych po kąpieli, następnie wysyłane do rynku mięsa przez stragan wysokie ceny, w końcu udał się do ludzi tabel.

"Sumienie, nie mają one skażone warzywa i inne." Hai powiedział, mimo że zrezygnował z czarnym warsztat pracy, ale nadal wybrał do przecieków do mediów. Aby zademonstrować przerażające toksyczny proces przygotowywania żywności gotowane, Hai specjalnie sprowadzonym z warsztatu czarny grupę toksycznych substancji chemicznych.

"Z wody za pomocą siarczku sodu, wszystkie włosy na mięso." Hai powiedział, niektóre czarny proszek siarczku sodu, i umieścić tylko jedna trzecia rozpuścić w wiadra wody, miesza nagle emitowane ostry zapach duszący kaszel. Następnie, Hai ma trzy uszy ciemne, furry krowy, nasączone roztworem siarczku sodu po pewnym czasie, Hai, załóż buty gumowe, aby stać się krokiem na pieczęci, "(NAS) jest mocną zasadą, zmiękczyć włosy, step out."

Po trzech wiodących usuwania włosów i jest umieszczony w bardzo ostry zapach moczyć roztworu siarczanu amonu. "Efekt amonu jest to, że zaostrzenie mieszków włosowych na mięso, ciało staje się gładka". Hai powiedział, że ostatnią operacją jest liderem w moczyć nadtlenku wodoru klasy przemysłowej (powszechnie znany jako wody utlenionej) ma silny efekt wybielania nadtlenku wodoru jako silny utleniacz.

Po około godzinę w sumie trzech substancji chemicznych, ostatnie trzy brudne lider tylko, by odrodzić się, staje się biała i gładka, następnie gotowane o smaku, gotowane żywności stragany, które mogą być wysyłane do rynku mięsa na sprzedaż.

2, dokonywać niezapowiedzianych wizytacji u czarny warsztaty ukryte w farmie bydła w

Przez punkt ocean 29 sierpnia o 6 rano w godzinach popołudniowych, dziennikarzy, kontrole na miejscu znaleziono czarny warsztaty ukryte w gospodarstwie bydło, krowa obornika wokół warsztatu czarne brzegi, cuchnące. Czarny warsztat w sumie cztery operacje, oprócz pokoju z dwóch kobiet poza usta bydło płciowych i inne operacje są zablokowane. Reporterzy przyszedł do czarny warsztat niecała minuta później, monitor 3 człowiek pojawił się na konferencji prasowej, reporterzy musiał znaleźć pretekst do opuszczenia.

Hai powiedział, że to lukratywny przemysł, lider w koszty tylko dwa yuanów, po obróbce chemicznej mogą być sprzedawane za sześć lub siedem jeden, gdy halogenowe można sprzedać za więcej niż 10 funtów wysokie ceny. "Oni są bardzo ostrożni, zobacz obcy przesłuchaniu najbliższych." Hai powiedział, że ten czarny warsztat rozpoczął osiem lub dziewięć godzina każdej nocy, aby strącać wcześnie rano, dnia Niu er, świń stopy, wykonaniem więcej niż 300 kilogramów produktów toksycznych, ma więcej niż 1000 juanów dochodu dziennie. Od 2008 roku, duża liczba czarny Panyu, warsztat przetwarzane przepływ produktu więcej rynek mięsa.

3, test lider deli wykryte dwutlenek siarki

Następnie ten reporter udał się do Qing Zhong Cun, Panyu, on rynek mięsa, takich jak gotowane żywności stragany zakupione losowo kilka wół gotowane jedzenie. Kontrolowane przez ocean, lider w dziedzinie przetwarzania metody i sposób pokazuje jak noir. W celu potwierdzenia widok Hai, reporter z liderem przywódcy kupił Hai produkowane przyszedł na South China University of Technology Department badania żywności i znalazłem, że dwaj przywódcy został znaleziony w tej samej ilości pozostałości dwutlenku siarki. Inspektorzy powiedział dwutlenku siarki w żołądku do formularza siarkowodoru i siarkowodoru jest silne neurotoksyny, śmiertelnie.

4, badanie 27 składników moczyć w roztworze chemii

Ostatniej nocy o godzinie 10, Hai po raport do odpowiednich departamentów rządowych, Express Reporter towarzyszących biuro Guangzhou jakości i nadzór techniczny, administracji, handlu i przemysłu, lokalne ulice i policji przyszedł czarny w warsztacie, ale teraz zamknięte bramy kilka działań i czynności nie widziałem przez drzwi tam.

Ostatnia noc 11:10, wspólne prawa funkcjonariuszy organów ścigania jest zatwierdzony, po zmuszając otwartych drzwi na scenę, opuszczony dom, ale smród hit. Ułożone w domu na ponad 20 niebieski beczek z tworzyw sztucznych dla przemysłu chemicznego, z których 20 big baryłkę ma liczbę krów i świń uszy, kopyta, ścięgien i innych składników w roztwór chemiczny moczyć w przejrzysty, niektóre składniki zostały ciemny i śmierdzący i przyciąga najwięcej much. Również szereg zastosowań opuścił scenę, zidentyfikowane jako 27,5% nadtlenku wodoru klasy technicznej proszek i Roztwór siarczanu amonu.

Więcej niż 10 minut później, stróżów znaleźć pokój pracy podszywa akademiku, zajętych więcej niż 7 beczki moczenia składników, jak również 50 kg i 100 kg siarczanu amonu z siarczku sodu proszek. Drgawki, siarczek sodu i siarczanu amonu na opakowaniu, ten reporter widział były wyraźnie oznaczone ostrzeżenia "zakazane żywności".

"Są one pracy bez pozwolenia, można scharakteryzować jako czarny podziemnych jaskiniach, ale składniki te są toksyczne, również wymaga dalszego badania." Miejskie Biuro jakości i nadzór techniczny, jeden ścigania oficjalny powiedział, bo odpowiednich osób zaangażowanych brakuje, do dalszego zbadania sprawy, które są znacznie bardziej trudne. Na około 2 o'clock wczoraj, prawo, że komornicy odkryte składników z wody, o wadze około dwóch ton, składniki, Waga netto do setek kilogramów, z wyjątkiem próbek do badań, ale pozostałe składniki skupi się na utylizacji nieszkodliwych.

Zwiedzanie rynku

Właściciele poszczególnych stajni przyznał się do tanie jedzenie gotowane

Nowy Express News wczoraj odwiedził reporter ma, dzielnicy Tianhe, Tong Xia i Dong Pu, i wieś kamień marki i członek wsi i drogi Sport kilka dużych mięsa na rynku znaleźć, każdego domu mięso rynku są, ma dwa domu sprzedane bydła trzody chlewnej ucha i kopyt, gotowane jedzenie dokumentu usta, mimo większości stajni są powiedział te materiał żywności są z mięsa formalne wspólnej fabryki , ale również indywidualne stoisko przyznał jest zakupione Yu prywatnych ludzi ulicy, ponieważ prywatny mięsa ulicy ceny będzie niski, niektóre.

"Te (składników) gdy towary są dobrze obsługiwane, jak producenci, nie wiemy." Tong mięso rynku hurtowym pod właścicielom stoisko gotowane jedzenie powiedział, zdobył więcej niż 20 codziennie bardziej duszona na własne uszy krów i świń, sprzedawała się bardzo dobrze, trzy lub czwartej po południu przed wyprzedać.