Kolor powłoki siarczan amonu 21% azotu 24 %S

Podstawowe informacje
 • Nr modelu:Kolor granulowany

 • Typ wydania:Szybkie

 • Charakter chemiczny:Chemiczny kwas

 • Typ:Nawozów sztucznych

 • Specyfikacja:21 %N

 • Klasyfikacja:Nawóz azotowy

 • Zakażenia na ziemi:Fizjologicznych kwas

 • Wygląd:Granulowany

 • Znaków towarowych:QingZhouHuaShun

 • Pochodzenie:ShanDong, Chiny

 • Opis produktu

Siarczan amonu 21% azotu Kaprolaktam klasy

Pakiet 50KG worka,

Wygląd:Kryształowy biały, biały ziarnisty

Źródła, świeży materiał, nie z branży odpadów, nie szkodliwych substancji zawartości

KIM JESTEŚMY?
QingZhouHuaShun jest agro firma informatyczna, dostarczamy technologie i rozwiązania dla klientów i użytkowników końcowych. Mamy ponad 7 lat doświadczenia i profesjonalny zespół. Nasze produkty i usługi, które są umieszczone w wysokiej jakości, nie realizujemy najtańsze lub luksusowe, tylko zapewnić najbardziej cenne produkty i usługi. Ale to, co zapewni nie tylko produkty.

CO OFERUJEMY?

1. rozwiązań dla rolników, obecnie nasz produkt zakres pokrywa pestycydów, lek weterynaryjny, nawóz, andamp surowca; wykończenie produktów, agro maszyny i narzędzia, nadal zachować dorastania i delveoping, w niedalekiej przyszłości, którą możemy zapewnić bardziej dla naszych klientów.

2. na podstawie zleceniodawcy jak i osób #39; s wymagania, możemy dostosować specjalna formuła andamp; specjalne produkty dla naszego rynku docelowego i klientów i upewnij się, że tylko nasz klient ma tych produktów lub preparatów, porównaj podobne produkty, nasza będzie bardziej skuteczna, cenne i więcej dla kobiet i mężczyzn.

3. technologii andamp; Obsługa rozwiązań, nie tylko rozwiążemy produktu, produkcji i jakości formułowania problemu, Służymy również Radą jak używać, co użyć, prawidłowego używania itp.

4. rynku wsparcie, agrochemiczne nie lubią innych branży, o jego wyjątkowości, rejestracja jest nie do pokonania bariery, ołowiu, wielu klientów na tym poprzestać. Ale teraz nasz klient nie musisz się martwić o to, na początku współpracy możemy dostarczyć dokumenty, aby pomóc naszym klientom przejść proces rejestracji (szczerze mówiąc, nie możemy zapewnić wszystkie dokumenty do rejestracji, ale większość z nich są ok). Ale co możemy zrobić o wiele więcej niż to, po współpracy możemy wysłać duże ilości Darmowe próbki do użytkownika końcowego, a następnie mogą spróbować naszych produktów, aby pomóc użytkownikowi wiedzieć, nasze nowe produkty, upominek, reklama produktów, dla klienta VIP, mamy więcej wsparcia, na przykład mamy rabat w gotówce. Nasza współpraca będzie ściśle związane ze sobą

5.Cusomerand #39; s marki dopuszczalne, Oferujemy unikalną obudową do spełnienia różnych zleceniodawcy jak i osób #39; s wymagania.

6. niezależne usługi logistyczne, potwierdzić nasze przesyłki wydajny, szybki, bezpieczny, na czas.

DLACZEGO WYBÓR NAS?
Nie produkujemy wszystko bezpośrednio, cała produkcja jest zlecanych do fabryki
Ale nie jesteśmy tylko proste porter...
Można by pomyśleć, że nasza cena nie będzie żadnych korzyści? Znacznie wyższe niż inni???
Moja odpowiedź będzie wszystko oczywiście

My donand #39; t inwestować bezpośrednio, roślin, które mogłoby uczynić nasz produkt dużo mniej stałych inwestycji alokacji kosztów, płacimy tylko małą opłatę manipulacyjną, w porównaniu do tradycyjnych fabryki, nasz koszt znacznie niższe, niż je.
Nie produkujemy, ale wszystkich surowców, kupujemy, na wiele lat partnerstwa i inne lepsze warunki, na przykład lepsze płatności, zawsze mamy lepszą jakość i lepsze ceny surowców, ponieważ nie jak tych wielkich korporacji mamy duże pieniądze ciśnienia.
W tym czasie możemy kontrolować wszystko od surowców, produkcji, kontroli do transportu, upewnij się, prawidłowego produktu, poprawiania jakości, odpowiednie ilości dostarczane do naszych klientów.
Rich rynku experience.eg,if robisz biznes nawóz, możemy powiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na zakup, wiemy, że kiedy jest niska temperatura, gdy jest punkt kulminacyjny, zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i można zrobić więcej zysku, oprócz technologii i zawodu są najważniejszym powodem thatand #39; s, dlaczego jesteśmy istnieje, jako metioned powyżej , możemy dostosować i dać profesjonalnej porady.
Łączymy tradycyjną firmą handlową i fabryki i #39; s korzyści służyć Ci. Poczujesz się różne.

PARTNERA I RYNKU.
Nasz rynek: Europy (Rosja, Ukraina), Nutley wschód Azja, Bliski Wschód, Afryka, Ameryka Południowa.
Partner: Szukamy partnera od nasz rynek docelowy, który może zaakceptować nasz pomysł i zasady.
Mamy nadzieję, że nasz partner sam jak nam skupić się na substancje agrochemiczne, zapewnić lepsze produkty i rozwiązania dla farmets, wszystko to w oparciu o długoterminowej współpracy, Mamy szczerą nadzieję, możemy rozwijać razem.

Jeśli chcesz partnera z Chin, będziemy używać akcji to udowodnić wam, możemy być najlepszym partnerem i przyjacielem w Chinach.

Zapraszamy do kontaktu z Ms.Summer

Strona internetowa:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-15621420172 0536-3299000