Firma Hengyi siarczan amonu Kaprolaktam eksportu Ameryki Południowej do belowania

22 czerwca od belowania, Zhejiang hengyi Kaprolaktam LLC została poinformowana, że na początku maja, Sinopec chemicznych sprzedaży firmy i firma zgodziła, podpisywania zamówień na rynku eksportowym w Ameryce Południowej, po raz pierwszy 27.500 ton siarczanu amonu. Poinformowano, że jest to zdecydowanie największym tonażu zamówienia eksportowe siarczan amonu. Na rynku firma pierwszy krajowych odpowiedników do siarczanu amonu produktów do Ameryki Południowej.

21 maja, Chiny eksport Ameryki Południowej największe masowe przewoźnika tonażu "Matisse", przybył w Hangzhou Bay Bridge Cross-morze w prowincji Zhejiang, na północy soli w Morzu Północnym i na morze port handlowy port zhapu (oznacza to, że jiaxing port, rodzaju otworzyć port kraju) i następnie do belowania hengyi firmy produktów siarczan amonu Kaprolaktam wysłane na początku czerwca, po zakończeniu załadunku wyjazdu w kierunku Ameryki Południowej.

Belowania, Zhejiang hengyi Kaprolaktam spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest belowania współpracy petrochemiczny spółki joint venture ze spółką Zhejiang hengyi grupy. Wspólnych inwestycji przez Chiny petrochemical (4.690,0.04,0.86%) z niezależnych praw własności intelektualnej drugiej generacji zielonych technologii kaprolaktamu, Riverside park przemysłowy, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang z rocznej produkcji 200.000 ton Kaprolaktam projektu i produkcji 2012 w drugim kwartale, głównie Kaprolaktam, cykloheksan, Cykloheksanon, cykloheksanolu, siarczan amonu, nadtlenek wodoru i innych substancji chemicznych.