Siarczan amonu: Korzyści środowiskowe stabilności

11 grudnia, stabilny rynek siarczanu amonu. Shanxi amonu powszechne cena 500 ~ 550 Yuan (t Cena, to samo poniżej), w porównaniu z poprzednim miesiącem, powstanie 30 ~ 50. W chwili obecnej, buty zimowe, Mieszanka nawozowa roślin i surowców zamówień jest również nie idealny, mocznik, tendencję spadkową, ale jako jednej z odmian nawóz azotowy siarczan amonu była stosunkowo stabilna, to dlaczego? Badania wykazały, że właściwości nawóz siarczan amonu, ale ich produkcji, zdolności i ceny są przedmiotem oddziaływania na ten obiekt.

Wydajność i ochrona środowiska

"Produkcja w Chinach po raz pierwszy został użyty w amoniaku i kwasu siarkowego i siarczanu amonu, ale 'Dwunastu pięć', z przyspieszeniem krajowej ochrony środowiska, oszczędność energii i redukcji emisji, coraz większą część produktu ubocznego siarczan amonu. Krajowej produkcji siarczanu amonu produkt uboczny prawie wszystkich przyszedł z innych branż, więc to może być określane jako uzupełniającej industries. Produktem ubocznym jego głównym źródłem Kaprolaktam, koksownie, produkt uboczny roślina, produkt uboczny elektrowni, zakładów chemicznych, produkowane i kwas cyjanurowy produkt uboczny pięciu kategorii, całkowite roczne zdolności produkcyjne 12,5 mln ton. "Tao Liu Shandong Hong w analizie chemicznej grupy przemysłu, powiedział.

"Do 2012 r. produkcji siarczanu amonu pochodzi głównie z koksowania przemysłu w naszym kraju. Kaprolaktam koksowania klasy, poziom i inne poziomy i 52% i 18% amonu siarczan produkcji. W ostatnich latach, z rosnącego zapotrzebowania na przyjazne, słodzenia, chemiczne odsiarczania mocy dużej liczby FGD zbudowany produkt uboczny amonu siarczan produkcja wzrosła, więc klasy koksu, Kaprolaktam stopnia wagi i na innych poziomach zdolności do 4:4:2. "Analitycy mówią.

Znawcy branży powiedział, z coraz bardziej ścisłej ochrony środowiska, elektrowni i zakładów chemicznych odsiarczania produkt uboczny amonu siarczan zdolności produkcyjnych będzie rosnąć.

Ceny krawędzi przyjazne

W 2015, zwiększonej ochrony środowiska, nie można przekazać koksu Green przedsiębiorstw poniósł poważniejsze wstrzymania produkcji dla sprostowania, kilka małych przedsiębiorstw koksu zostało zmuszonych do zaprzestania produkcji i hutnictwie żelaza i stali, zmniejszenie zapotrzebowania na koks, koks przedsiębiorstw boryka się ograniczona Produkcja przebiega. Koksowania zakładu pracy cena poziomów amonu są stosunkowo niskie, szczególnie późno w sierpniu lub na początku września, Hebei przedsiębiorstw działających stawki w i wokół koks tylko 20% ~ 70% przez okres około półtora miesiąca; do 10-11 miesiąc, duże, koksowania przedsiębiorstw działających szybkość mniej niż 85%. "Koksu przedsiębiorstw produkcyjnych, siarczan amonu i niską produkcją. Jako koks przedsiębiorstw przetrwać trudne, gdy wychodzących wyłączania lub ograniczania produkcji wiadomości w koksowni, amonu siarczan ceny wzrosną. "Analitycy mówią.

Wywozu wzrosła z powodu ochrony środowiska

"Struktury konsumpcji jest głównym wywóz amonu, nawozy sztuczne i metale. -Dur jest używany bezpośrednio, wytłaczania, granulacji i używane w nawóz, Produkcja nawozów, mało używane w tekstylnych, skóry, medycyny i tak dalej. Jako przepływ nawozu siarczan amonu jest również korzystających niektóre preferencyjne zasady działalności przemysłu nawozów sztucznych, takich jak koncesje taryfowe i tak dalej; i z punktu widzenia importowania i eksportowania zasad, siarczan amonu i jest przyjazne dla środowiska produkty bezcłowy wywóz, wielce dostawca rozwoju przemysłu siarczanu amonu. Siarczan amonu, wywozu są eksportowane głównie do Azji Południowo-Wschodniej i innych regionów, Krajowa produkcja znacznie wzrosła i popyt na rynku międzynarodowym, eksportuje zwiększone. Wywóz jest oczekiwany w 2015 lub krajowej produkcji 50% ~ 60%. Wywóz do pewnego stopnia złagodzić sprzeczność między podażą i popytem i zawyżone ceny. "Analitycy mówią.

Od 1 grudnia 2008 r. Państwo stosuje zasadę zero taryfy na wywóz siarczanu amonu, jest jednym z niewielu produktów zero taryfy w produktach chemicznych nawozów. Siarczan amonu wywozu utrzymuje stały wzrost w Chinach w ostatnich latach, zwłaszcza w 2015 siarczanu amonu eksportu ceny wzrosły. Według danych celnych styczeń-październik, Chiny eksport zbiorczy, które 4.1503 mln ton amonu siarczan, nawet z 3.2983 mln ton w 2014 1 października 852,000 ton, wzrost 25.83% i amonu w styczeń-październik tego roku eksport średnia cena $ 132, 126.33 od 5.67 dolarów dolarów, w tym samym okresie ubiegłego roku, lub 4.49%.

Analizy przemysłu, siarczan amonu jest korzystających z produktów przyjaznych, eksportuje zwiększone wsparcie od polityki krajowej w branży ochrony środowiska. Siarczan amonu mogą być poza rynkiem niezależnie od innych rodzajów tłuszczu.